Program lojalnościowy Cavaricci.pl

list w: Stylizacje Plus dnia: comment Komentarze: 0 favorite Wyświetlenia: 667

Długo wyczekiwany program lojalnościowy został dodany do naszego sklepu internetowego! Teraz każde Twoje kolejne zamówienie będzie jeszcze tańsze! Sprawdź jak to zrobić.

Dla naszych stałych i zalogowanych klientów wprowadzamy program lojalnościowy. Głównym jego założeniem jest nagradzanie stałych klientów zniżkami!

Jak to działa?

Za każde wydane 10zł w naszym sklepie otrzymasz 3% zwrotu w punktach lojalnościowych. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy, który obniży Twoje kolejne zamówienie! Punkty przyznawane są za zamówienia, które mają już status "Wysłane".

Instrukcja krok po kroku.

1. Musimy być zalogowani lub zarejestrowani. Tylko wtedy otrzymamy punkty na swoje konto.

2. Wchodzimy w zakładkę "moje konto".

3. Na dole znajdziemy ikonę "moje punkty lojalnościowe". Klikamy.

4. Tutaj mamy wszystkie nasze zamówienia i status punków (oczekujące/przyznane). Oczekujące oznacza, że nie możemy jeszcze skorzystać z naszych punktów. W momencie wysłania paczki możemy przekształcić punkty.

5.  Zamówienie wysłane,  więc klikamy w napis: :Przekształć moje punkty w kod rabatowy o wartości..." jak na obrazku poniżej:

Po potwierdzeniu prośby o przekształcenie mamy na dole tabelę z kodem, który możemy skopiować i wprowadzić podczas składania zamówienia. Kod pojawi się również w koszyku z możliwością jego użycia bezpośrednio na obecne zamówienie!

Miłych zakupów życzy cała ekipa Cavaricci.pl

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
close Shopping Cart
close Shopping Cart

Nowe konto rejestracja

Posiadasz już swoje konto klienta?
Zaloguj się lub zresetuj hasło